23.09.15

Відгук з маршруту: "Дикі Горгани" 05-10.07.2015р.

Автори: Олександр 58 років та Надія 54 роки, м.Київ
Ось і відбулося свято для тіла та душі – 6-денний похід чисельної групи (15 чоловік) – «Дикі Горгани».
Як завжди Карпати нас зустріли гарною погодою, чудовими краєвидами, духмяним повітрям.
З гарним настроєм та передчуттям цікавого і нового ми доїхали до села Мислівка, звідки і відбулась наша гірська невеличка подорож. Зразу хочу сказати – нам все дуже сподобалось – як Карпатська природа, так і деякі труднощі, які виникали при пересуванні по гірській місцевості. Знову згадалася підкорена у 2012 році красивенна гора Яйко-Ілемське, з задоволенням підкорили гору Молода. Перші 4 дні була суха, сонячна, навіть жарка погода. Інколи в процесі денних переходів приходилося навіть економити гірську воду, яку несли у рюкзаках.

Не передати словами те задоволення, позитивну енергетику, яку ми отримували при купанні у річках та річечках. Колектив у нас склався дуже дружний, незважаючи на різницю у віці. Двоє мандрівників – хлопець та дівчина майже водночас зустріли свої дні народження, думаю, вони їм надовго запам’ятаються.

Наш провідник Олександр як завжди був на висоті. Його старанням вся наша велика група стала дружньою сім’єю. Всі страви, які готувалися на вогнищі були дуже смачними та калорійними, з’їдалися швидко та з задоволенням. А які пісні лунали біля вечірнього багаття – про ці миттєвості будемо довго ще пам’ятати. Завдяки високій ступені відповідальності Олександра, всі наші мандрівники в здоровому стані дійшли до кінцевої точки нашого маршруту.


По приїзді до Івано-Франківська, більшість учасників нашої групи із задоволенням погуляли по затишних старовинних вулицях міста-красеня та підвели підсумки мандрівки в найбільш улюбленому місцевими жителями пабі «Десятка», розташованому у центрі.

Всій групі, Олександру, горам, річкам, краєвидам Карпат велике спасибі. Позитивні враження, отримана енергетика надовго будуть в нашій пам’яті.
До нових зустрічей, друзі, нових вершин та маршрутів!!!