18.08.15

Відгук з маршруту: "Дикі Горгани" і "Дністровське тріо" 05-13.07.2015р.

Автори: Олексій 24 роки та Лєна 53 роки, м.Чорнобай, Черкаська обл. 
Так в нас уже заведено в сім’ї, що частину відпустки ми проводимо в походах. В цьому році питання з якою компанією йти не стояло, але хотілося чогось нового, тому ми обрали ще і сплав.
Так як ми повідомили про своє бажання йти за 2 місяці, то нам пішли на зустріч і організували ці 2 маршрути під нашу відпустку.
Було дуже приємно, що на вокзалі ми зустріли частину торішньої групи, а також нових, але не меш цікавих туристів які і стали нашою групою. Так сталося, що в першу ніч у мене з’явилися проблеми з горлом та піднялась температура. Інструктором була надана необхідна медична допомога і прийнято рішення спуску в село для ночівлі. Саша забронював нам місця в готелі «Арніка» де нас тепло зустріли та допомогли швидко відновитися. До речі, власники готелю приймали участь у програмі «Міняю жінку».


Через день ми наздогнали групу, і продовжили маршрут. Вийшовши на маршрут я відчув радість тому, що переміг погане самопочуття, та хандру, допомогла мені в цьому наша команда, кожен член якої підбадьорював мене, це було дуже приємно. Також поки я відлежувався в «Арніці» Саша весь час цікавився моїм самопочуттям і я не почував себе поза командою.


Маршрут Дикі Горгани я б назвала так не тому, що там важкі підйоми, круті спуски, зарості жерепу, неймовірна спека, а тому – що там дика, неймовірна краса! Ми бачили все: і джунглі Амазонки, і язики лавини, кришталеву воду, духмяне повітря, кам’яні потоки. А скільки цікавих людей ми зустріли в горах: поки ми відпочивали на привалі перед взяттям Грофи туристи,які відпочивали поряд співали нам пісень. Було приємною несподіванкою зустріти аналогічну нам команду маму і сина які вперше вийшли на маршрут. Ми таким тандемом ходимо давно. Саме таким і повинен бути сімейний відпочинок.
Незважаючи на тимчасові труднощі, похід склався дуже вдало: хороша погода, команда однодумців, продумана організація нашого відпочинку, цікавий маршрут. Останній вечір був дуже теплим, та приємним: ми співали пісні, згадували миті походу, і пообіцяли зустрітися наступного року, цією ж групою і неодмінно з нашим постійним гідом Сашею, навіть обрали маршрут – ідемо на Мармарош.

Сплав починається саме так


Зранку було холодно і бажання іти в воду не було.
Але нам було не вперше переборювати труднощі. А затим налагодилась і погода. Милуючись краєвидами навколо, ми зупинялись і дивились пам’ятки історії. Виявилося, що сплавлятися по Дністру полюбляє не менше людей чим бродити в горах.

Сплав зовсім інший вид відпочинку він чудово підходить після напруженого походу по горам. Можна накупатись, позагорати, та набрати втрачені кілограми.
Краєвиди тут не менш цікаві чим в горах, неймовірна краса! Третій день сплаву був не менш цікавим: почався дощем, і закінчували ми маршрут дощем, але це вже було не важливо – нас чекала цікава екскурсія на Джурин водоспад і Червоноградський замок.
Приємне враження на нас справив перевізник компанії пан Богдан: повне дотримання правил дорожнього руху, приємна музика, цікаві розповіді. Незважаючи на те що наші пригоди закінчувались і настрій був плаксивий, пан Богдан не давав нам сумувати.

Окремо хочеться розповісти про саму компанію Carpathians Outdoors, ми не вперше мандруємо з ними і не в останнє. Незважаючи на те що компанія молода – організація відпочинку в них продумана на досить високому рівні: це і цікаві маршрути, і приємне харчування, низькі ціни та приємні знижки, працівники та засновники цієї компанії люблять свою справу мають різнобічні знання і доносять їх до відпочиваючих. Саша та Іра, велике вам спасибі за наш відпочинок і до наступного року, бажаємо вам успішного розвитку і приємних відпочиваючих.
Лена та Льоша.