14.06.15

Відгук з маршруту: "Похід до озера Синевир" 13-17.08.2014р.

Автор: Ольга, 18 років, м.Київ.
Свій відгук хочу присвятити чудовій природі цього дикого і ні ким не приборканого краю. Це була не перша моя поїздка в гори, і другі відвідини Карпат. Усі знають про Буковель та Говерлу, але ці місця вже стали настільки популярними, що навіть перетворились в попсові.
Якщо ж шукати дику і недоторкану природу, то вдалий маршрут обрав наш провідник Олександр.
За декілька днів маленька група мала змогу насолодитись безмежними полями чорниці та малини, спробувати їх на смак та наїстися так, щоб на наступний день вже не хотілося!


Можна було також спробувати рідкісні ягоди ніжно-блакитного кольору та неперевершеного смаку, але лише після того, як піднімешся на кам'яні верхівки гір. Безмежно лагідне сонце за день не гірше ніж на морі наповнює обличчя ластовинням, а тіло – рівною засмагою.

Не менше уваги слід приділити білим грибам-боровикам, які усіх зрячих людей заражають фунгофілією за мить. Як мені повідомили пізніше, я навпомацки обрала пору свого першого походу до Карпат, та вибір був найвлучніший - гори просто дихали життям, а контраст сонечка та дощиків не давав засумувати, вся природа манила зеленню, а ліс був повен першого осіннього врожаю. Дуже дякую серпню за чудову погоду в ці дні.