21.08.14

Відгук з маршруту: «Петрос і Говерла» 17-19.07 2014р.

Автор: Сергій, 33 роки, м.Володимир-Волинський
Усім привіт. Якщо розповісти про гори це нічого не сказати, бо гори треба бачити. Цей захват, красу, чистоту гірського повітря, водоспади, гірські річки кришталево чисті - це все не можливо описати та переказати словами і не передасть жодне фото. Щоб це все відчути, насолодитись красою є один єдиний метод поїхати в Карпати самому.

Відносно туру Петрос та Говерла. Це справжнє випробування для сили духу та тіла. Тут Ви як і я зможете переконатись та випробувати свої сили, свою витривалість, свої психологічну та фізіологічну підготовку. Краса вражає, пейзажі неймовірні тільки заради цього варто жити, ради цих емоцій та вражень пережитих особисто.


Характеристика гіда Олександра: чесна, порядна, дуже вихована людина з гарним гумором. Але це не всі його достоїнства, він несе велику відповідальність за велику кількість людей, ваше здоров’я та життя в його руках. Слухати мусите усе, що він говорить та не відносьтесь до гір як до прогулянки у парку. Треба чітко виконувати усі вказівки, дуже серйозно підійти до походу, гори помилок не прощають.

Порада. Ходіть у гори з сім’ями, з друзями, з дітьми привчайте їх до прекрасного любити природу, поважати природу та берегти її бо вона у нас одна. І те, що ми залишимо нашим дітям у наших руках.
Усім гарних походів, настрою та вражень. Живемо тільки раз не забувайте про це.