12.08.14

Відгук з маршруту: «Висока Чорногора» 06-11.07 2014р.

Автор: Олексій, 23 роки, м.Чорнобай, Черкаська обл. 
Вперше я піднявся на Говерлу у свій двадцятий день народження, і назавжди захворів Гірнячкою (хвороба коли кожний день хочеться в гори). Питання як провести відпустку не стояло я іду в гори. Інтуїтивно я обрав Carpathians Outdoors керуючись наступним:
працівники цієї компанії народилися, виросли і досить добре знають Карпати, працюють тільки в цьому регіоні та й ціна на тур була досить приваблива.

Я не помилився. Зранку коли я приїхав на вокзал нас уже чекав автобус який був уже з продуктами та необхідним спорядженням, тобто чекати нам не прийшлося, зразу стало відчутно що нас чекають і про нас уже подбали. В перше в поході, а в них я уже ходив не раз, я побачив що собою представляє страховка яку нам видали на протязі першого дня.


Колектив в нашій подорожі був різний і по віку і по фіз. даним, з різних областей навіть країн, але ця група стала дуже швидко одним цілим в якій панувала чудова атмосфера, навіть в тяжкі погодні умови у колективі завжди були жарти, взаємодопомога,сміх і гарний настрій. Все це уміло створив наш провідник Саша, за що йому велике спасибі.

Окремо хочеться сказати за харчування, маючи досвід походів я приїхав на маршрут з таблетками від печії якими так і не довелося скористуватися, раціон був чудовий смачний та домашній).


На переходах які інколи були нелегкими ми слухали чудові легенди та навіть частушки від чого не помічали як проходили складний та довгий відрізок шляху. Багато зустрічали цікавих людей. Сам маршрут був надзвичайно живописним навіть погода не змогла завадити милуватися красою Карпат.

В останній та сумний вечір мені не вдалось сидіти і жалкувати що закінчиться похід, Саша влаштував посвяту в Карпатського туриста і замість сумних думок цілий вечір лунав сміх. Якщо говорити в двох словах то: цікаво, весело, надійно, легко і надзвичайно приємно було подорожувати. Я ЛЮБЛЮ КАРПАТИ!!!!))) І обов’язково сюди повернусь в наступний похід.