12.08.14

Відгук з маршруту: «Висока Чорногора» 06-11.07 2014р.

Автор: Олена, 52 роки, м.Чорнобай, Черкаська обл. 
Не в перше я мандрую горами, але тільки в цьому поході мене офіційно прийняли в туристи. Тому питання з ким мандрувати наступного сезону відпадає саме собою: Звичайно, я піду з вами мої друзі - Карпатські туристи.
Дуже швидко пройшли ці 6 днів. Можливо тому, що всі 6 днів ішов дощ і було холодно, а можливо тому, що було важко, все-таки я маю 52 роки, а скоріш за все, що було дуже цікаво, захоплююче, смачно і весело.
Кожен день я милувалась чудовою карпатською природою, пила крижану джерельну воду, переборювала свою втому і підкорювала нові вершини. А поряд зі мною була чудова команда. Це були різні за віком люди, які стали за ці 6 днів мені сім`єю. Дякую особисто кожному за підтримку. Особливо приємно, що поряд була наша чудова молодь, яка любить і береже красу своєї рідної країни.


Особливі слова подяки висловлюю організаторам цього походу Саші та Ірині.

Наш провідник Саша був нам і чудовим кухарем, тонким психологом, вмілим організатором, який зумів поєднати в одну сім'ю різні покоління. Якщо ви хочете мандрувати Карпатами то обирайте Carpathians Outdoors. Разом з чіткою організацією ви збагатитесь новими знаннями, адже кожен день ми чули цікаві історичні факти, легенди про місцевість якою проходили. Саша, велике тобі спасибі, що ти вселив в мене віру і я підкорила цей важкий Петрос.


Заслуговує уваги і харчування на маршруті. Весь похід ми харчувались здоровою їжею, ніяких концентратів і пакетів. В результаті, схуднути не вдалося. Саша, якщо будеш так годувати туристів то збанкрутуєш)


Не дивлячись на погану погоду тепло нашого дружнього колективу і вогник від нашого багаття будуть зігрівати мене наступний рік.

Залишаюсь вашою прихильницею і кандидатом в похід на наступний рік, якщо пройду конкуренцію тому що ваших прихильників значно збільшиться до зустрічі на маршруті. Лєна:)