21.12.12

Відгук з маршруту: "НА ПОЛОНИНАХ СВИДОВЦЯ" 01-06 липня 2012р.

Автор: Андрій, 25 років, м.Івано-Франківськ. 
Літо в розпалі – самий час подумати про відпустку. Цього року вирішив відпочити якось по-новому, нетрадиційно і скажу по правді, про свій вибір не пожалкував, а навпаки отримав море вражень та задоволення. Дуже захотілось піти в кількаденний похід у Карпати. Обрав для себе тур «На полонинах Свидовця», рекомендую всім!

Тривалість походу 6 днів, за цей час встиг “по самі вуха влюбитися” в Карпати. Не буду брехати, перші дні здавалися важкими, особливо для початківця, але потім забуваєш про втому і просто насолоджуєшся унікальними буднями похідного життя. «Ловиш кайф» від вечірнього вогнища, з кожним днем вдосконалюєш майстерність у розкладанні палатки, під час привалів смакуєш гірські ягоди і цілий похід не відриваєш рук від фотоапарату, бо кожен пейзаж вартий кількох кадрів.

Маршрут надзвичайно мальовничий. Особливо сподобалися високогірні полонини та льодовикові озера Свидовця. А зустріч з місцевими гуцулами-вівчарями стала кульмінацією походу. На схилах Свидовця, під супровід гри на сопілці, вони випасають великі отари овець. Ціле літо вівчарі живуть на високогір’ї у так званих колибах, тут же виготовляють традиційні гуцульські сири (бринзу, будз, вурду та ін.). Думаю, що такі слова як мужність, витривалість, доброта, життя в гармонії з природою можна сміло асоціювати з гуцулами. Всього кілька чоловік утримує ціле полонинське господарство, за це їм великий респект.
6 днів походу пролетіли моментально і це був єдиний мінус, який я відчув відпочиваючи в Карпатах. Більш ніж впевнений, що наступного року також проміняю море на гори.
P.S. Безмежно вдячний команді CarpathiansOutdoors за організований відпочинок. Це дійсно люди своєї справи, котрі вміють створити дружню атмосферу, знаються на похідному житті та віддаються на всі 100%, щоб забезпечити цікавий та незабутній відпочинок.